Registration

Międzynarodowy serwis randkowy

Międzynarodowy serwis randkowy

Internetowe portale randkowe to dobrze znane strony singlom z całej Polski. Coraz więcej osób wybiera właśnie platformy towarzyskie z nadzieją, że uda im się tam znaleźć miłość, przelotny romans, czy zwykłą przyjaźń. Strony te znane były dotychczas jako narzędzie, które pomaga znaleźć singli z okolicy i umówić się z nimi na randkę. Teraz jednak twórcy poszli o krok dalej i stworzyli strony dla singli z całego świata!

Przeczytaj artykuł, dowiedz się więcej o międzynarodowych portalach randkowych i sprawdź, jakie są ich największe zalety oraz dla kogo są tego typu strony.

Jak działa międzynarodowy portal?

Jeśli użytkowałeś już wcześniej inne serwisy towarzyskie, to działanie tych portali nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Są to strony, które tak samo zrzeszają singli, z tą różnicą, że portale międzynarodowe dają Ci możliwość umawiania się również na randki zagraniczne. Posiadają wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym możesz poznawać nowe osoby. Między innymi, opcję czatu na żywo, wyszukiwarki według filtrów kategorii czy wyszukiwanie w danym obrębie kilometrowym.

Portale te występują najczęściej w co najmniej kilku językach, co umożliwia rejestrację użytkownikom z wielu krajów świata. Jeśli chcesz korzystać z międzynarodowych portali, nie musisz obawiać się o ich obsługę. Większość tego typu stron występuje również w języku polskim.

miedzynarodowy serwis randkowy

Dla kogo są zagraniczne portal randkowe?

Korzystać z nich może praktycznie każdy, bez znaczenia czy szuka kogoś z Polski, czy jest nastawiony na zagraniczne randki. Istnieją jednak grupy, dla których tego typu serwis będzie wyjątkowo przydatny:

  1. Podróżnicy – osoby, które często podróżują, mogą czerpać wiele korzyści z tego typu stron. Będąc na miejscu, mogą umawiać się na randki z osobami z Polski, a gdy tylko opuszczą nasz kraj i zmieni im się lokalizacja, strona zacznie wyszukiwać dla nich mieszkańców kraju, do którego właśnie się udali. Mogą dzięki temu poznawać różne osoby i nawiązywać przyjaźnie, a może nawet poważniejsze relacje z różnorodnymi osobami ze świata.
  2. Osoby przebywające na emigracji – Polacy, którzy pracują lub na stałe mieszkają w innym kraju, mogą wykorzystać tę stronę do umawiania się na randki z singlami z Polski, którzy tak samo, jak oni, przebywają na emigracji.
  3. Osoby marzące o międzynarodowym małżeństwie lub przeprowadzce za granicę – strona do międzynarodowych randek będzie wręcz idealna dla osób, które marzą o nawiązaniu międzynarodowej relacji. Dzięki serwisom będą mogli każdego dnia poznawać gorących Hiszpanów i piękne Filipinki, a kto wie, może stworzą coś więcej i na stałe mieszkają w innym kraju?
  4. Single z Polski – ponieważ są to uniwersalne strony, nadają się również do randkowania na terenie naszego kraju, jeśli zależy Ci na znajomości z kimś, z Twojej okolicy portal ten będzie świetnym wyborem.

Spotkaj się na miejscu

Artem, 34

Artem, 34 Account verified

Daniel, 27

Daniel, 27 Account verified

Anna, 32

Anna, 32 Account not verified

Adam, 25

Adam, 25 Account not verified

Marta, 31

Marta, 31 Account not verified

Наташа, 21

Наташа, 21 Account not verified

Marta, 38

Marta, 38 Account verified

Ірена, 39

Ірена, 39 Account verified

Миша, 34

Миша, 34 Account not verified

Сергей, 36

Сергей, 36 Account not verified

Ania, 27

Ania, 27 Account not verified

Andrii, 33

Andrii, 33 Account verified

Największe wady i zalety

Wszystko ma swoje plusy i minusy i tak samo jest w przypadku stron tego typu. Poniżej stworzyliśmy listę najważniejszych z nich.

Zalety

Wady

Wiele możliwości w jednym miejscu – za pośrednictwem tylko jednej strony możemy równocześnie randkować z osobami z sąsiedztwa oraz singlami z praktycznie całego świata!

Brak możliwości szybkiego spotkania – minusem umawiania się na międzynarodowe randka jest fakt, że ciężko o spotkanie w realu i zanim do niego dojdzie, pozostaje nam tylko kontakt telefoniczny.

Tworzenie egzotycznych par – to jeden z największych plusów. Strony te dają nam możliwość poznania osób na przykład z Ameryki, Hiszpanii czy Turcji, który tak samo, jak my marzą o stworzeniu międzynarodowego związku.

Wiele różnych użytkowników – duża liczba użytkowników jest plusem, ale zarazem też minusem. Ciężkim może okazać się znalezienie partnera wśród milionów osób.

Możliwość przeprowadzki do innego kraju – wiele osób oprócz poznania miłości upatruje w portalach możliwość poznania osoby, dzięki której będzie mogło wyprowadzić się zagranicę.

 

Ogromny wybór – chyba nigdzie nie znajdziemy tak dużego wyboru partnerów. Najlepsze międzynarodowe portal randkowy posiadają nawet kilkadziesiąt milionów użytkowników!

 

miedzynarodowy serwis randkowy

Międzynarodowe randki – czy warto stworzyć parę z osobą z innego kraju?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale łatwo stwierdzić, że jest to niemałe wyzwanie. Oprócz znalezienia partnera, na przykład za pośrednictwem wyżej wspomnianego portalu, musimy postarać się o nawiązanie relacji, a co najtrudniejsze utrzymanie jej mimo wielu różnic i dzielących kilometrów.

Z jednej strony musimy stawić czoło różnicą kulturowym czy religijnym, czasem pojawi się również bariera językowa i problemy z częstymi spotkaniami. Z drugiej jednak to prawdziwy cud, poznać kogoś przypadkowo na portalu, który ma miliony użytkowników, zakochać się i stworzyć związek. Nie jest to relacja dla każdego, ale jeśli w grę wchodzi miłość, to chyba zawsze warto.

FAQ

Czy znajdę kogoś na portalu, jeśli szukam osób z Polski? arrow-icon

Oczywiście, międzynarodowe portale zrzeszają osoby z całego świata, w tym również z Polski. Bez problemu można tam znaleźć osoby z sąsiedztwa.

Oczywiście, międzynarodowe portale zrzeszają osoby z całego świata, w tym również z Polski. Bez problemu można tam znaleźć osoby z sąsiedztwa.

Czy serwisy do randek zagranicznych występują w Polskiej wersji językowej? arrow-icon

Oczywiście, wiele tego typu serwisów ma Polską wersję językowa, a czasem nawet całe działy techniczne i obsługę klienta. Wystarczy poszukać odpowiedniej strony.

Oczywiście, wiele tego typu serwisów ma Polską wersję językowa, a czasem nawet całe działy techniczne i obsługę klienta. Wystarczy poszukać odpowiedniej strony.

Jak mogę umawiać się na zagraniczne randka dla samotnych? arrow-icon

Wystarczy zarejestrować konto na jednym z dedykowanych do tego portali randkowych. Na przykład na Kismia.com

Wystarczy zarejestrować konto na jednym z dedykowanych do tego portali randkowych. Na przykład na Kismia.com

Ile kosztuje rejestracja? arrow-icon

W większości przypadków rejestracja, jaki i użytkowanie portalu jest całkowicie darmowe. Jedyne koszty, jakie mogą się pojawić to wykupienie wersji premium, która wzbogacona jest o dodatkowe funkcje.

W większości przypadków rejestracja, jaki i użytkowanie portalu jest całkowicie darmowe. Jedyne koszty, jakie mogą się pojawić to wykupienie wersji premium, która wzbogacona jest o dodatkowe funkcje.