Rejestracja

Recenzje serwisu randkowego Kismia

Spis treści:

1. Opinie mężczyzn 2. Opinie kobiet 3. Zalety portalu randkowego Kismia

Pewnie wielu z Was zadaje sobie pytanie, czy kismia to dobry serwis randkowy? W tym artykule przedstawimy Wam kilka zalet, tego serwisu i pokażemy recenzje jego użytkowników.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem idealnego portalu randkowego, zapewne chcesz kierować się rekomendacjami innych. Serwis randkowy Kismia posiada wielu użytkowników na całym świecie, dlatego bez problemu znajdziemy wiele opinii na jego temat. Poniżej stworzyliśmy zestawienie kilku z nich, abyś mógł zobaczyć, co sądzą o nim jego użytkownicy.

Opinie mężczyzn

Opinie mężczyzn

Karol, 34 lat

Nie sądziłem, że w Internecie można poznać swoją drugą połówkę, ale udało mi się to dzięki Kismia.com. Już po tygodniu użytkowania profilu odnalazłem tę jedyną.

Henryk, 56 lat

Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, ale po założeniu konta szybko się przekonałem. Strona mobilna, jak i aplikacja są przejrzyste i bardzo intuicyjne, przez co już w kilka minut nauczyłem się ich obsługi.

Samuel, 21 lat

Wybrałem portal Kisimia, bo ma wielu użytkowników. Piszę z różnymi kobietami, niestety jeszcze nie udało znaleźć mi się kogoś sensownego, ale poddaję się i jestem cierpliwy, wierzę, że się uda.

Damian, 47 lat

Po śmierci żony zostałem sam z dwójką dzieci. Początkowo nie myślałem o nowym związku i skupiłem całą swoją uwagę na dzieciach, ale po latach zaczęło brakować mi kogoś obok, więc postanowiłem, że to czas, aby na nowo się związać. Na Kismia znalazłem wspaniałą kobietę, która zaakceptowała moje dzieci i tworzymy teraz szczęśliwą rodzinę.

Antoni, 52 lata

Przekroczyłem magiczny wiek 50 lat i postanowiłem coś zmienić w swoim życiu. Poszedłem na siłownię, zmieniłem garderobę i zadbałem o dietę, chciałem poznawać piękne kobiety, więc założyłem konto w serwisie Kismia. Właśnie przeżywam drugą młodość! Codziennie flirtuję z kobietami, a w przyszłym tygoniu wybieram się na pierwsze spotkanie.

Opinie kobiet

Opinie kobiet

Ania, 22 lata

Mimo mojego młodego wieku pragnę założyć rodzinę, słyszałam, że na portalach randkowych można znaleźć dojrzałych mężczyzn, więc spróbowałam tam swoich sił. Aktualnie spotykam się z Andrzejem, którego poznałam na Kismia i myślę, że to ten jedyny.

Halina, 66 lat

Po 10 latach od rozwodu czułam się samotna i postanowiłam na nowo oddać komuś moje serce. Zależało mi na znalezieniu kogoś z okolicy, ponieważ nie mam prawa jazdy i udało się, za pomocą Kismia połączyłam się w parę z moim sąsiadem z klatki. Wcześniej nie wiedziałam o jego istnieniu, a był tak blisko!

Ola, 40 lat

Aplikacje randkowe to świetne rozwiązanie. Jestem przedsiębiorcą i jestem bardzo zajęta, ciągle pracuje i nie mam czasu na życie prywatne, tym bardziej na randki. Postanowiłam więc skorzystać z aplikacji randkowej, dzięki której mogę poznawać mężczyzn o każdej porze dnia i nocy, przy dowolnej czynności tylko za pomocą mojego telefonu.

Kamila, 33 lat

Od dwóch tygodni testuję różne aplikacje i portale randkowe. Szczególnie spodobało mi się Kismia, ma fajne funkcje, które pomagają w poznawaniu nowych osób.

Maryla, 52 lata

Po 20 latach małżeństwa mąż zostawił mnie dla młodszej. Byłam załamana, ale uznałam, że nie będę dalej marnować swojego życia i też wejdę w nowy związek. Nie jestem pewna, czy to się uda, ale założyłam konto na Kismia, bo słyszałam, że warto tam szukać.

Zalety portalu randkowego Kismia

Teraz skupmy się nad fenomenem tego portalu. Oto kilka niebagatelny zalet, dzięki którym tak wiele osób wybiera właśnie ten portal.

Przejrzysty interfejs i łatwa obsługa

Od razu po zalogowaniu do konta trafiamy na stronę główną, na której wszystko jest jasno przedstawione i bez problemu możemy odnaleźć ustawienia, nasz profil czy folder wiadomości.

Weryfikacja użytkowników

Każdy użytkownik podczas logowania jest skrupulatnie sprawdzany, aby uniknąć tworzenia fałszywych profili.

Aplikacja mobilna

Kismia posiada wygodną aplikację mobilną, która ułatwia nam poznawanie nowych osób. Wystarczy nam telefon komórkowy i w każdej chwili możemy zanurzyć się do świata internetowego randkowania.

Ponad 100-milionowa baza użytkowników

Najlepsze portale randkowe to taki, na których jest najwięcej użytkowników. Mamy wtedy pewność, że wśród tylu osób na pewno jest ktoś, kto sprosta naszym wymaganiom.

FAQ

Gdzie znajdę Kismia recenzje witryn randkowych? arrow-icon

Wystarczy wpisać w przeglądarkę “Kismia recenzja” lub przeczytać nasz artykuł.

Wystarczy wpisać w przeglądarkę “Kismia recenzja” lub przeczytać nasz artykuł.

Ile kosztuje rejestracja? arrow-icon

Rejestracja na Kismia jest całkowicie darmowa.

Rejestracja na Kismia jest całkowicie darmowa.

W jakim wieku są użytkownicy tego portalu? arrow-icon

W dosłownie każdym wieku, począwszy od 18 roku życia.

W dosłownie każdym wieku, począwszy od 18 roku życia.

Co to jest wersja premium? arrow-icon

Wersja premium to płatna wersja portalu, która umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji.

Wersja premium to płatna wersja portalu, która umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji.

Czy w Internecie można znaleźć miłość? arrow-icon

Oczywiście, że tak. Wiele par jest tego przykładem.

Oczywiście, że tak. Wiele par jest tego przykładem.