Rejestracja

Portal randkowy dla gejów

Randki online dla gejów

Spis treści:

1. Co to są serwisy randkowe – randki Internetowe dla gejów 2. Międzynarodowe portale randkowe – randki internetowe online dla gejów 3. Plusy i minusy relacji z mężczyzną z zagranicy 4. Bezpieczeństwo podczas internetowego randkowania . Spotkaj się na miejscu 5. Podsumowanie

Każdy z nas potrzebuje miłości i bliskości drugiej osoby. Właściwie to jedne z najważniejszych wartości w życiu. W naszym nowoczesnym społeczeństwie coraz ciężej jest to zdobyć. Powstają nawet specjalne fundacje i programy dla singli, które pomagają łączyć ludzi w pary, aby zmniejszyć samotność w społeczeństwie.

Osoby innej orientacji seksualnej mogą miewać jeszcze większe problemy ze znalezieniem drugiej połówki. Dla większości z nas szukanie miłości nie jest łatwe, ale dla gejów może być to wyjątkowo trudne zadanie, ponieważ statystycznie w naszym społeczeństwie większość stanowią osoby heteroseksualne. Aby zwiększyć swoje szanse, na znalezienie tego jedynego powinno się więc podjąć pewne kroki, które pomogą przybliżyć nas do celu.

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się jak Internet, a konkretnie serwis randkowy dla gejów mogą ułatwić Ci poszukiwanie partnera.

Portal randkowy dla gejów

Co to są serwisy randkowe – randki Internetowe dla gejów

Serwisy lub inaczej portale randkowe to nic innego jak strony internetowe, na których spotykają się samotne osoby, nastawione na flirt, szukanie drugiej połówki czy wyjścia na randki. Mamy możliwość stworzyć tam własny profil ze zdjęciami, którym będziemy próbowali zachęcić innych użytkowników do naszej osoby lub możemy założyć konto, na którym pozostaniemy całkowicie anonimowi i będziemy je wykorzystywać wyłącznie do flirtu.

Portale powstały, aby umożliwić poznanie osób, często nawet z naszej okolicy, z którymi w normalnych warunkach nie nawiązałbyś kontaktu. Po poznaniu tam interesującej nas osoby zazwyczaj relacja z czysto wirtualnej zaczyna przechodzić do prawdziwego świata, a my możemy budować z kimś tradycyjny związek, umawiać się na randki dla gejów i spędzać wspólnie czas.

Międzynarodowe portale randkowe – randki internetowe online dla gejów

W Polsce mamy ograniczoną ilość osób, z którymi możemy stworzyć związek, dlatego też warto byłoby rozważyć opcję wejścia w relację z kimś z zagranicy. Szukanie partnera za granicą nigdy nie było prostsze. Wystarczy znaleźć odpowiedni portal randkowy, który da możliwość randkowania z osobami z całego świata. Dobry do tego będzie serwis kismia.com, na którym znajdziemy ponad 100 milionów aktywnych użytkowników. Są to osoby z Polski, jak i z zagranicy więc równocześnie możemy szukać partnerów z wielu krajów naraz.

Aby wyszukać innych gejów na portalu, wystarczy skorzystać z opcji filtrów w wyszukiwarce. Ustawić płeć, wiek czy nawet zainteresowania osoby, którą szukamy, dzięki temu portal będzie wyświetlał nam tylko propozycje osób, dopasowanych do naszych wymagań. Twórcy strony przewidzieli też, że po pewnym czasie oprócz zwykłego pisania możemy chcieć rozmawiać ze sobą przez kamerkę. W wersji premium dostępna jest opcja wideo rozmowy z innym użytkownikiem.

Plusy i minusy relacji z mężczyzną z zagranicy

Decydując się na relację z kimś z zagranicy musimy mieć pełną świadomość swojej decyzji. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie największych plusów i minusów, które warto znać, decydując się na międzynarodowy związek.

Plusy

Minusy

Jednym z większych plusów związku z osobą z innego państwa, jest możliwość dogłębnego poznania innej kultury od wewnątrz. Będziemy mieli możliwość poznania, w jaki sposób obchodzi się święta, jak wygląda praktyka wyznawanej przez partnera wiary czy jakie są jego przekonania.

Największym minusem mogą okazać się zbyt duże różnice w mentalności i sposobie bycia, spowodowane wychowywaniem się we dwóch, całkowicie odrębnych kulturach. Ważne, aby w takim związku wykazać się dużą dawką wyrozumiałości i mieć świadomość, że aby on przetrwał musimy wykazać się akceptacją.

Taki związek może okazać się dla nas bardzo rozwojowy, dzięki posiadaniu partnera posługującego się innym językiem będziemy mieli możliwość nauczenia się słówek, a po dłuższym czasie nawet całego języka w łatwy i przyjemny sposób.

Kolejnym minusem może okazać się konieczność przeprowadzki z Polski do innego kraju. Będziemy musieli zmienić pracę i przystosować się do nowego środowiska i stawić czoło wielu nowym wyzwaniom, co może okazać się dla nas ciężkim przeżyciem.

Nawiążemy masę nowych znajomości z bliskimi partnera. Kto nie chciałby mieć przyjaciół w Paryżu czy Barcelonie?

 

zakochani geje

Bezpieczeństwo podczas internetowego randkowania

W Internecie zawsze powinniśmy stosować zasadę ograniczonego zaufania, ponieważ znajduje się tam stosunkowo dużo oszustów. Oczywiście nie powinniśmy się bać, bo przy zachowaniu kilku zasad korzystanie z portali randkowych będzie całkowicie bezpieczne.

  1. Nie podawaj swojego adresu zamieszkania – jeśli nie spotkałeś się jeszcze na żywo z poznanym mężczyzną, to nie podawaj mu swoich wrażliwych danych, które mogłyby być wykorzystane przez nieuczciwego użytkownika.
  2. Wybierz bezpieczne miejsce pierwszego spotkania – gdy zdecydujesz się umówić na randki dla samotnych gejów po raz pierwszy z nowo poznaną osobą z portalu randkowego, powinieneś zachować ostrożność. W tym celu najlepiej umówić się na spotkanie w jakimś publicznym miejscu np. kawiarni lub parku.
  3. Nie przelewaj pieniędzy ani nie podawaj danych z karty – często występującym w sieci oszustwem jest okradanie innych użytkowników. Oszust wzbudza nasze zaufanie, pisze z nami najczęściej, podając się za kogoś innego i zaczyna prosić nas, o przesłanie mu pewnej kwoty pieniędzy tłumacząc się nagłym wymyślonym zdarzeniem. Jeśli doświadczył byś takiej sytuacji, pamiętaj o zgłoszeniu użytkownika, aby uniemożliwić mu oszustwa innych osób.

Spotkaj się na miejscu

Michał, 25

Michał, 25 Account verified

Patryk, 22

Patryk, 22 Account verified

Bohdan, 30

Bohdan, 30 Account not verified

Саша, 31

Саша, 31 Account not verified

Alexey, 26

Alexey, 26 Account verified

Георгій, 22

Георгій, 22 Account verified

Антон, 31

Антон, 31 Account not verified

Pawel, 26

Pawel, 26 Account not verified

Giorgi, 27

Giorgi, 27 Account verified

Marcin, 31

Marcin, 31 Account not verified

Mariusz, 30

Mariusz, 30 Account not verified

Wojtas, 27

Wojtas, 27 Account not verified

Podsumowanie

Jak widać, Internet jest miejscem, gdzie masz możliwość poznania swojej drugiej połówki. Znajdź mecz w pobliżu lub nawet za granicami państwa, spróbuj nawiązać relację z mężczyznami z zagranicy i ciesz się z nowych relacji, jakie tworzysz przez Internet. Zawsze pamiętaj jednak o bezpieczeństwie i zachowaniu zdrowego rozsądku.

FAQ

Ile kosztuje portal randkowy dla gejów? arrow-icon

Portale występują w wersji bezpłatnej oraz wersji premium. Ceny różnią się w zależności od konkretnego portalu, ale średnio są to kwoty rzędu kilkunastu maksymalnie kilkudziesięciu złotych.

Portale występują w wersji bezpłatnej oraz wersji premium. Ceny różnią się w zależności od konkretnego portalu, ale średnio są to kwoty rzędu kilkunastu maksymalnie kilkudziesięciu złotych.

Czym różni się wersja premium od wersji bezpłatnej? arrow-icon

Wersje bezpłatne pokazują ogólne działania serwisu z podstawowymi funkcjami, natomiast wersji premium daje nam możliwość poznania wszystkich możliwości, jakie oferuje serwi, przez aktywowanie zaawansowanych opcji.

Wersje bezpłatne pokazują ogólne działania serwisu z podstawowymi funkcjami, natomiast wersji premium daje nam możliwość poznania wszystkich możliwości, jakie oferuje serwi, przez aktywowanie zaawansowanych opcji.

Gdzie znajdę najlepsze portale do randkowania? arrow-icon

Ranking portali randkowych to najlepsze miejsce, w którym znajdziesz godny polecenia serwis.

Ranking portali randkowych to najlepsze miejsce, w którym znajdziesz godny polecenia serwis.

Czy w internecie naprawdę można znaleźć miłość? arrow-icon

Na to pytanie nie da opowiedzieć się jednoznacznie. Historie osób, które poznały, swoich aktualnych mężów pokazują, że jak najbardziej jest to możliwe, ale to bardzo indywidualna kwestia, na którą składają się różne czynniki.

Na to pytanie nie da opowiedzieć się jednoznacznie. Historie osób, które poznały, swoich aktualnych mężów pokazują, że jak najbardziej jest to możliwe, ale to bardzo indywidualna kwestia, na którą składają się różne czynniki.